Aktualności

08-04-2024-12:29:28

„U2 to Love and Only Love: Deep Dives and B-Sides”

Udostępnij! Tweetnij!

Choć katalog U2 błyszczy niczym dyskotekowa kula w tanecznej sali streamingu, niektóre z remiksów i wersji live wydanych przed erą cyfrową nie trafiły jeszcze na platformy… aż do teraz.

Materiały prasowe

Remiksy i koncertowe skarby dostępne dotychczas wyłącznie na singlach dostępnych na winylach, CD i kasetach, trafią na platformy streamingowe w postaci 12 zremasterowanych na nowo kolekcji. Na pierwszy rzut idzie „Discotheque”.

więcej

Choć wydaje się, jakby to było wczoraj, „Discotheque” po raz pierwszy wkroczyło na parkiety 27 lat temu. Singiel z 1997 r. doczekał się wielu remiksów. Teraz do streamingu trafiło wydawnictwo, na którym znajduje się 10 wersji tej piosenki oraz dwie wersje „Holy Joe” ze strony B. W zestawie znalazły się m.in. „Howie B, Hairy B Mix”, dziesięciominutowy „DM Deep Extended Club Mix”, „Hexidecimal Mix” i klasyczna wersja z 12-calowego winyla. „Holy Joe” pojawiło się natomiast w wersjach „Garage Mix” i „Guilty Mix”.

Przygotujcie się na zanurzenie… „U2 to Love and Only Love: Deep Dives and B-Sides” pływa już w głębokim strumieniu cyfrowych treści U2.

Jak tego nie kochać?


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , u2