Aktualności

09-05-2024-22:00:00

White 2115 zaskakuje nowym singlem!

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Po spektakularnym sukcesie dwóch singli opublikowanych w połowie kwietnia, White 2115 nie próżnuje i prezentuje nowy utwór. Właśnie ukazał się „Najmłodszy Książę”, którego tytuł nawiązuje do drugiego solowego albumu artysty wydanego w 2019 roku. Singiel jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk można obejrzeć na kanale artysty na YouTube.

więcej

To kolejny z serii utworów White’a 2115, którymi raper promuje swój nadchodzący album. Do tej pory ukazały się „Spadająca Gwiazda” i „Offwhite” – oba spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem słuchaczy, o czym świadczą wysokie miejsca na liście najpopularniejszych polskich utworów na Spotify w niedługim czasie od ich premiery. Najnowszy singiel – „Najmłodszy Książę” - utrzymany jest w jeszcze innym brzmieniu, a tekst charakteryzują szczere i bezpośrednie wersy odnoszące się do wydarzeń z ostatnich tygodni i miesięcy.

Kawałka można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych, a na YouTube trafił wraz z teledyskiem. Ten dostępny jest na oficjalnym kanale artysty.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , white 2115