Aktualności

09-05-2024-23:00:00

Kronkel Dom powraca z nowym singlem! „GENERACJA CUZI” już dostępna

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Po ponad roku od premiery ostatniego solowego utworu, Kronkel Dom wraca na scenę z nowym singlem. Do sieci właśnie trafił kawałek „Generacja Cuzi” wyprodukowany przez Deemza. Można posłuchać go we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk będzie dostępny na YouTube.

więcej

Ubiegły rok był niezwykle pracowity dla polskiego rapera wychowanego w Niemczech. W kwietniu ukazał się jego solowy album „Guten Tag”, który promowały hitowe single „Deja Vu” i „Agnieszka” oraz tytułowy utwór z projektu. Z kolei pod koniec października do sieci trafiła wspólna EP-ka Żabsona i Kronkel Doma „Macrodosing”. Teraz raper prezentuje najnowszy solowy utwór, którym rozpoczyna nowy rozdział swojej kariery.

"GENERACJA CUZI" to nie tylko kolejny singiel autorstwa Kronkel Doma; to także manifest i hymn nowego ruchu zapowiadający nie tylko jego nadchodzącą płytę, ale również szeroką aktywność artysty: od vlogów, poprzez interakcje z fanami, aż po nowy merch. Za unikatowym brzmieniem tego trapowego numeru stoi producent Deemz, a dodatkowego oldschoolowego klimatu swoimi skreczami dodaje DJ Gondek.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , kronkel dom