Aktualności

15-05-2024-14:30:35

ÁSDÍS prezentuje nowy singiel „Flashback”

Udostępnij! Tweetnij!

Po serii głośnych współprac, a także debiutanckim koncercie na Ultra Music Festivalu w Miami, pochodząca z Islandii, a mieszkająca wokalistka ÁSDÍS wraca z drugim solowym singlem „Flashback”.

Materiały prasowe

Jej poprzednia solowa piosenka – ubiegłoroczne „Angel Eys” – była dużym radiowym hitem, który dotarł do trzeciego miejsca listy przebojów w Stanach. „Flashback” ma potencjał, by powtórzyć ten sukces.

Po koncercie na wspomnianym Ultra Miami wokalistka do wróciła do rodzinnych Niemiec na serię występów u boku ClockClock. Będący niezwykle emocjonalnym, a przy tym współczesnym „Flashback” otwiera nowy rozdział w karierze artystki. Nowa piosenka to solidna dawka zachęcającego do tańca współczesnego popu nasyconego klasycznymi wibracjami soulu, disco i funku.

Współprace z artystami z najwyższej półki przyniosły ÁSDÍS ponad 100 mln streamów w ostatnich latach. Artystka nagrywała z takimi twórcami jak Glockenbach, 220 Kid czy twocolors. Jej niedawny utwór „Beat Of Your Heart” nagrany z Purple Disco Machine stał się radiowym numerem 1 w Niemczech.

„Flashback” opowiada o naprawdę, naprawdę silnych retrospekcjach, o mentalnym powrocie do stanu czystej błogości – do najlepszych chwil w twoim życiu. Praca nad tą piosenką przyniosła mi mnóstwo świetnej zabawy. Włożyłam w nią mnóstwo pracy, nagrywaliśmy ją i produkowaliśmy praktycznie przez rok. Jej wydaniu towarzyszy mnóstwo emocji i jestem bardzo szczęśliwa, że ujrzała już światło dzienne – komentuje ÁSDÍS, dodając: – W tekście śpiewam: „Myślałam, że będę singlem do końca życia, bo złamane serce tnie jak nóż”. „Flashback” to także powrót do miłości po zranieniu i niemożność powstrzymania się od odczuwania jej, ponieważ to uczucie jest po prostu wspaniałe.

Wraz z „Flashback” ÁSDÍS aktualizuje własną definicję współczesnego popu z nadzieją, że piosenka pozostanie ze słuchaczami przez całe lato.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: