Aktualności

20-05-2024-10:21:38

Remady i Gabriel Benedek łączą siły

Udostępnij! Tweetnij!

Singiel „To Make It Right” już dostępny.

Materiały prasowe

Uznany, multiplatynowy producent i laureat Swiss Music Award Remady i zdobywający coraz większą popularność wokalista Gabriel Benedek łączą siły w singlu „To Make It Right”. Piosenka ma wszystko, by pozwolić słuchaczom tanecznym krokiem iść w stronę lata.

Dzięki takim wersom jak „Weź mnie za rękę, jeśli chcesz zobaczyć odbicie Księżyca na morzu” czy „Wiem, czego chcesz”, a także charakterystycznemu gitarowemu riffowi, który pozostanie w pamięci słuchaczy na długo, Gabriel Benedek nadaje całości urzekającą atmosferę. Połączenie żywej linii basu i znakomitego aranżu perkusji jest kolejnym dowodem na to, że Remady swoim brzmieniem wykracza poza gatunkowe ramy. Producent podkręca dynamikę, dostarczając właściwą dawkę elementów muzyki elektronicznej, jednocześnie wciąż pozostawia wokalowi Gabriela i charakterystycznej gitarze dużo miejsca, dzięki czemu „To Make It Right” jest doskonałym utworem dance-popowym, w którym słychać dużo serca i duszy.

Na przestrzeni ostatnich 15 lat Remady nagrał kilka prawdziwych hitów. Zaczęło się od „No Superstar”, które pozwoliło mu katapultować się na międzynarodowe listy przebojów. Później pojawiły się kolejne przeboje – „Gime Me A Sign”, „The Way We Are”, „Do It On My Own” z Craigiem Davidem czy „Single Ladies”. Tan ostatni nagrodzono złotymi i platynowymi płytami w Szwajcarii, Francji i Danii. Remady ma na koncie dwie statuetki Swiss Music Awards i pięć Swiss Nightlife Awards.

Gabriel Benedek przygotowuje się swoimi popowymi piosenkami do podboju świata. Jego „Leila” ma na koncie miliony streamów, teraz dzięki podpisaniu kontraktu z Universal Music Switzerland i całemu plecakowi nowych piosenek artysta szykuje się na podbój list przebojów.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , remady