Aktualności

31-05-2024-07:35:19

Hanafi debiutuje albumem „3:33”!

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Ostatni dzień maja 2024 roku z pewnością będzie ważną datą w życiu Hanafiego, 24-letniego rapera pochodzącego z Leszna. Do sieci właśnie trafił jego debiutancki album „3:33, wydany pod szyldem Gaja Hornby Records we współpracy z Sony Music Entertainment Poland. Wydawnictwo jest już dostępne we wszystkich serwisach streamingowych, a na kanale artysty na YouTube ukazał się teledysk do singla „Toxic”.

hanafi.lnk.to/3_33">

więcej

Hanafi to nietuzinkowa postać na rodzimej scenie. Po kilku latach spędzonych w podziemiu, w 2022 roku związał się z Gaja Hornby Records, by z początkiem 2023 roku rozpocząć promocję solowych singli. Na przestrzeni ostatniego roku ukazały się utwory stworzone m.in. we współpracy z Matheo, Kacezetem i Chrisem Carsonem, a sam Kacezet odpowiada za całościowe brzmienie debiutanckiego albumu Hanafiego.

W „3:33” Hanafi zabiera słuchaczy w podróż po trudnym świecie swoich doświadczeń. To opowieść o wzlotach i upadkach, z którą każdy z nas może się utożsamić. Debiutancki album artysty przeprowadza nas przez każdą możliwą do odczucia emocję, powstał naturalnie i dojrzewał wraz z autorem. Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się wątek miłości – do samej siebie i tej, którą próbujemy dzielić się z innymi, często nieudolnie. Z kolei samotność przedstawiona jest Hanafiego jako przekleństwo i błogosławieństwo, czasem jednocześnie.

Cała historia utrzymana jest w ramach współczesnego rapu i r&b, a Hanafi płynnie porusza się między gatunkami i nurtami. Ten album to zdecydowany powiew świeżości na rodzimej scenie urbanowej, Hanafi jawi się na nim jako newcomer, którego zdecydowanie warto mieć na oku. Album jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a teledyski do wybranych singli można obejrzeć na kanale artysty na YouTube.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: