Aktualności

31-05-2024-09:01:28

Marcus & Martinus świętują premierę nowej płyty

Udostępnij! Tweetnij!

„Unforgettable” gwiazd Eurowizji już dostępne.

foto: Fredrik Etoall

Marcus & Martinus – dynamiczny duet tworzony przez braci reprezentujących Szwecją w Konkursie Piosenki Eurowizji, wydał swój nowy album „Unforgettable”.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, prezentując nasz pierwszy album od sześciu lat. Krążek jest znakomitą reprezentacją tego, gdzie jesteśmy dziś jako artyści i prezentuje nasze dojrzalsze wcielenie. Pracowaliśmy nad nim bardzo ciężko i jesteśmy dumni z efektów. Mamy nadzieję, że polubicie ten materiał – komentują Marcus & Martinus.

Zajęcie godnego szacunku dziewiątego miejsca z piosenką „Unforgettable” pozwoliło duetowi ugruntować jego status w branży muzycznej. – To było szalone doświadczenie i najlepsza zabawa w naszym życiu. Zyskaliśmy wielu nowych fanów i ogromne wsparcie. Ta piosenka już zawsze będzie zajmować szczególne miejsce w naszych sercach – deklarują bracia.

Od czasu swojego debiutu w 2012 r., 22-letni dziś bliźniacy stali się istotną siłą na skandynawskiej scenie popowej. Ich przebój „Elektrisk” pozostaje najczęściej streamowanym na Spotify norweskojęzycznym utworem w historii. Od premiery piosenkę odtworzono na tej platformie już ponad 112 mln razy. Artyści dzielili scenę z takimi gwiazdami jak Jason Derulo i występowali na prestiżowych wydarzeniach, m.in. na ceremonii wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla.

Album „Unforgettable” to pokaz muzycznej dojrzałości braci. Bliźniacy prezentują znacznie większą paletę dźwięków, dojrzalsze teksty, ich głosy są zdecydowanie mocniejsze. Na płycie znalazły się m.in. piękny cover „Wicked Game” Chrisa Isaaka oraz „Air”, jeden z największych hitów w Szwecji w ubiegłym roku.

Marcus & Martinus zainaugurowali niedawno dużą trasę koncertową po Europie. W ramach „We Are Not The Same Tour Part 2” duet odwiedzi m.in. Niemcy, Szwecję, Wielką Brytanię, Holandię i Włochy.

Wspaniale móc znowu być w trasie. To będzie fantastyczne doświadczenie, wykonamy mnóstwo nowej muzyki i nasze stare hity. Cieszymy się, że ponownie was zobaczymy, ponieważ bardzo tęskniliśmy – komentują bracia.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!