Aktualności

12-06-2024-10:21:35

Dylan prezentuje nowy singiel i klip „Perfect Revenge”

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Dylan wróciła z nowym, zilustrowanym klipem singlem „Perfect Revenge”. Piosenka pozwala jest przedsmakiem tego, co artystka i jej wytwórnia Island Records szykują dla słuchaczy na ten rok.

Artystka nadal jest na fali sukcesu, jakim było wyprzedanie tegorocznej trasy koncertowej, która objęła m.in. definiujący karierę występ w Eventim Apollo. Ponad 25 tys. sprzedanych biletów na koncerty w Wielkiej Brytanii, Europie, Nowej Zelandii, Australii i Ameryce Północnej sprawiło, że mijający rok już teraz jest najlepszym w dotychczasowej karierze wokalistki.

Jeśli ambicja może manifestować sukces, Dylan będzie wielką gwiazdą 
BBC News

Wschodząca brytyjska gwiazda, którą naprawdę warto obserwować 
„The Telegraph”

Dylan nie pozostawia wiele miejsca na wątpliwości – pop tego kalibru zasługuje na to, by usłyszeć go na największych arenachNME

Już teraz okazuje się jedną z najbardziej obiecujących popowych artystek„Rolling Stone UK”

Singiel „Perfect Revenge” eksponuje ostry język Dylan i jej talent do pisania uzależniających tekstów. Napisany w Los Angeles podczas trasy z Edem Sheeranem kawałek opowiada o bawieniu się obsesją, pragnieniem czegoś, czego nie można mieć i o tym, że czasami jesteśmy gotowi zrobić absolutnie wszystko, by zwrócić czyjąś uwagę.

Rozumiem, że siła polega na tym, by umieć przejść do porządku dziennego nad pewnymi wydarzeniami. Wiem też, że „najlepszą zemstą jest mieć wystarczające poczucie własnej wartości, by jej nie szukać”. Ale czasami nie da się udawać, że coś się nie dzieje. Moją idealną zemstą jest właśnie wydanie piosenki „Perfect Revenge”. Mam nadzieję, że osoba, o której jest ta piosenka, będzie słyszeć ją wszędzie, gdzie tylko się pojawi. Możesz uciekać, ale nie możesz się ukryć – komentuje Dylan.

„Perfect Revenge” to druga po „The Alibi” tegoroczna piosenka Dylan. 24-latka jest na scenie stosunkowo krótko, ale ma już udokumentowaną historię singli z uzależniającymi refrenami, będących dla jej pokolenia ścieżką dźwiękową do złamanego serca. Artystka jeszcze przed wydaniem pierwszej płyty mogła się pochwalić wyprzedaniem kilku kultowych klubów w różnych częściach świata. Jej debiutancki mixtape uplasował się w Top 20 w Wielkiej Brytanii. Utwory Dylan trafiły na playlistę BBC Radio 1, artystka zebrała pochwały m.in. od BBC News, MTV, „i-D”, „The Observer”, „NME”, „Rolling Stone UK” i wielu innych redakcji.

więcej


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: