Aktualności

14-06-2024-08:33:42

Benjamin Ingrosso prezentuje singiel „Look Who’s Laughing Now”

Udostępnij! Tweetnij!

Niesiony sukcesami ostatnich singli „Kite” i „Honey Boy”, a także znakomicie przyjętą europejską trasą „Better Days”, Benjamin Ingrosso prezentuje nowy singiel „Look Who’s Laughing Now”. 

Materiały prasowe

Piosenka pojawia się kilka tygodni po elektryzującym występie Szweda w trakcie tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji.

Nowa piosenka jest dowodem niezaprzeczalnego talentu Benjamina jako songwritera i wykonawcy. „Look Who’s Laughing Now” emanuje pozytywną energią, podsycając zainteresowanie szykowanym na ten rok albumem artysty.

„Look Who’s Laughing Now” to pochwała autentyczności i cieszenia się życiem, niezależnie od percepcji innych. Piosenka jest skierowana do tych, którzy w nas wątpili. My tymczasem udowadniamy, że możemy być sobą, żyć naszym najlepszym życiem i wychodzić z niego jako zwycięzcy. Chodzi o to, by zaakceptować swoje niedoskonałości i pokazać światu, że autentyczność wygrywa – wyjaśnia Benjamin Ingrosso.

Od strony muzycznej singiel może być pewnym zaskoczeniem dla fanów artysty. Benjamin eksploruje nowe tereny, czerpiąc inspiracje z melodii, które były częścią jego dzieciństwa. Wokalista połączył klimat starych musicali z klasycznym szwedzkim soulem i popem z lat 70., zagłębiając się jednocześnie w dźwięki charakterystyczne dla późnych lat 90.

Fani usłyszeli „Look Who’s Laughing Now” po raz pierwszy w trakcie tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Benjamin wystąpił na scenie gościnnie, prezentując medley, na który złożyły się także „Kite” i będący owocem współpracy z Purple Disco Machine „Honey Boy”.

Odkąd „Kite” ujrzało światło dzienne pod koniec stycznia, utwór zgromadził ponad 17 mln streamów na całym świecie. Miesiąc po premierze piosenka uzyskała w Szwecji status złotego singla. 500 rozgłośni z całego świata zaprezentowało ten utwór na antenach łącznie ponad 30 tys. razy. Utwór był notowany na listach radiowych hitów w Szwecji, Danii, Włoszech i Niemczech. Użytkownicy aplikacji Shazam wyszukiwali „Kite” ponad 80 tys. razy.

Mający na koncie ponad miliard streamów, imponującą kolekcję złotych i platynowych singli, a także trzy albumy, które trafiły na szczyt listy bestsellerów, Benjamin Ingrosso jest jedną z największych muzycznych gwiazd w Szwecji. Jego ekspresja i wszechstronność sprawiają, że artysta bywa porównywany do Bruno Marsa i George’a Michaela.

W maju Benjamin Ingrosso wystąpił na trzeciej edycji imprezy Lights On w siedzibie Universal Music Polska:


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!