Aktualności

19-06-2024-13:02:39

Victoria Monét promuje nowy serial ze świata „Gwiezdnych wojen”

Udostępnij! Tweetnij!

„Power of Two” pojawia się w napisach końcowych „Akolity”.

Materiały prasowe

Nagrodzona trzema statuetkami Grammy wokalistka i songwriterka Victoria Monét prezentuje „Power of Two”, piosenkę napisaną z myślach o napisach końcowych „Akolity”, nowego serialu ze świata „Gwiezdnych wojen”.

Współautorami utworu są nagrodzony Oscarem i Grammy producent D’Mile oraz kompozytor Michael Abels. „Power of Two” jest już dostępne w serwisach streamingowych, serial „Akolita” można natomiast oglądać na platformie Disney+.

Fakt, że moja piosenka stała się częścią uniwersum „Star Wars”, jest dla mnie zaszczytem. Jestem ogromnie podekscytowana, że wszyscy ją usłyszą i zobaczą, w jaki sposób łączy się z fabułą. D’Mile i ja świetnie bawiliśmy się, pracując nad tym utworem i mam nadzieję, że świat pokocha go równie mocno jak my – komentuje Victoria.

W „Akolicie” śledztwo w sprawie szokującej zbrodni stawia szanowanego mistrza Jedi (Lee Jung-jae) przeciwko niebezpiecznej wojowniczce z jego przeszłości (Amandla Stenberg). W miarę pojawiania się kolejnych wskazówek, bohaterowie podążają mroczną ścieżką, na której złowrogie siły ujawniają, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje.

W serialu występują Amandla Stenberg, Lee Jung-jae, Manny Jacinto, Dafne Keen, Charlie Barnett, Jodie Turner-Smith, Rebecca Henderson, Dean-Charles Chapman, Joonas Suotamo i Carrie-Anne Moss.

Leslye Headland stworzyła serial na podstawie „Gwiezdnych wojen” George’a Lucasa i pełni funkcję producenta wykonawczego wraz z Kathleen Kennedy, Simonem Emanuelem, Jeffem F. Kingiem i Jasonem Micallefem. Współproducentami wykonawczymi są Charmaine DeGraté i Kor Adana, a producentami - Rayne Roberts, Damian Anderson, Eileen Shim oraz Rob Bredow.

Wielokrotnie nagradzana supergwiazda, trzykrotna zdobywczyni nagrody Grammy, Victoria Monét od ponad dekady konsekwentnie przeciera swoją własną ścieżkę w muzyce. Miniony rok był przełomem w jej karierze. Artystka wydała wówczas świetnie przyjęty, pierwszy pełnoprawny album „Jaguar II”, który przyniósł jej dwie nagrody NAACP oraz siedem nominacji do Grammy.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!