Aktualności

21-06-2024-09:42:57

Karol G oficjalnie inauguruje lato singlem „Si Antes Te Huberia Conocido”

Udostępnij! Tweetnij!

Trwająca europejska trasa jest największą zagraną na tym kontynencie przez latynoską artystkę.

Po tym, jak „Billboard” uznał ją Latynoską Kobietą Roku Billboardu, Karol G oficjalnie rozpoczyna lato, wydając nowy singiel „Si Antes Te Hubiera Conocido”. Piosenkarka obiecywała fanom, że dostarczy im hit lata i dotrzymała słowa. Wyprodukowany we współpracy z Coke Studio utwór podkreśla globalny wpływ muzyki latynoskiej i jej miejsce w głównym nurcie popkultury.

Nowemu singlowi Karol towarzyszy zrealizowany w Dominikanie teledysk wyreżyserowany przez Pedro Artolę i wyprodukowany przez WeOwnTheCity. Historia rozgrywa się w przytulnym lokalu przy plaży. Karol wciela się w rolę kelnerki, która zostaje „wrobiona” przez inną kelnerkę w występ w barze karaoke. Gdy artystka zaczyna śpiewać piosenkę, tworzy się atmosfera świętowania. Impreza z każdą chwilą się rozkręca, osiągając poziom, na którym nawet policjanci nie mogą jej się oprzeć. Wideo oddaje autentyczny karaibski klimat, przekazując żywą energię muzyki Karol i wszystkich uczestników, którzy tańczą razem z nią.

Trasa koncertowa Karol „Mañana Será Bonito” jest kolejnym sukcesem w jej karierze. Gwiazda bije rekordy sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej. W pierwszej połowie czerwca artystka zainaugurowała wyprzedaną europejską część tournée. Warto dodać, że żaden latynoski artysta ani artystka nie zagrał wcześniej tak dużej trasy na Starym Kontynencie. Podczas trwających niemal trzy godziny występów, Karol imponuje formą wokalną, wykonując swoje największe hity – „TQG”, „BESTIES”, „GATÚBELA”, „MIENTRAS ME CURO DEL CORA”, „MI EX TENÍA RAZÓN”, a także inne utwory ze swojego repertuaru, w tym „TUSA”, „EL BARCO” i „200 COPAS”.

Karol jest pierwszą latynoską gwiazdą, która w trakcie tej samej trasy dwukrotnie wystąpiła w Ziggo Dome w Amsterdamie oraz w Accor Arenie w Paryżu. Wcześniej żadnej artystce nie udało się zorganizować czterech wyprzedanych koncertów na słynnym stadionie Santiago Bernabéu. Karol ustanowiła również rekordy sprzedaży biletów na koncerty latynoskich artystów w Londynie.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: