Aktualności

01-07-2024-11:40:54

The Warning i ich „Keep Me Fed” – nowy album wschodzących gwiazd rocka już dostępny

Udostępnij! Tweetnij!

Artystki wystąpią w tym roku na Pol’and’Rock Festivalu.

Materiały prasowe

Pochodzące z meksykańskiego Monterrey siostrzane trio The Warning prezentuje swój nowy album. „Keep Me Fed” ukazało się nakładem wytwórni LAVA / Republic Records. Wydawnictwo jest dostępne na płytach CD i winylach, a także w wersji elektronicznej.

Wraz z płytą w sieci pojawiło się wideo do singla „Six Feet Deep”. Teledysk miał globalną premierę na antenach MTV Live, MTVU, MTV Biggest Pop, a także na billboardzie Paramountu na Times Square.

Nowa płyta jest odzwierciedleniem naszych najsurowszych emocji i najważniejszych relacji z ludźmi, których poznaliśmy i z którymi pracowałyśmy przez kilka ostatnich lat. Jesteśmy niezwykle dumne z tej muzyki. Prosto z naszych serc, specjalnie dla was – oto właśnie jest „Keep Me Fed” – komentują artystki.

Na najnowszym albumie grupa jest u szczytu swoich możliwości. Wśród 13 utworów słuchacze znajdą stadionowe refreny, piorunujące rytmy i porywające gitarowe riffy. Pytana o znaczenie tytułu albumu Pau Villareal odpowiada: – W ciągu całego procesu praca po prostu nas pochłaniała. Album karmił nas zarówno twórczo, jak i osobiście, wpływając na wszystko, co robiłyśmy. Zachęcamy innych do konsumowania go.

Wydawnictwo promowały single „MORE” (wykonany na żywo podczas ubiegłorocznej gali MTV VMA) i „S!CK”, który był notowany na Mainstream Rock Chart Billboardu. Grupa zaprezentowała ponadto klipy do „Burnout”, hiszpańskojęzycznej piosenki „Qué Más Quiere”, a także do uwielbianych przez fanów „Hell You Call A Dream” i „Automatic Sun”. Ten ostatni chwaliły m.in. redakcje „Revolver”, „Classic Rock” i „Rolling Stone’a”.

Tuż przed premierą albumu siostry pojawiły się w programie Jimmy’ego Kimmela, by po raz pierwszy wykonać na żywo „S!CK”. Widzowie mogli usłyszeć również koncertową wersję „Automatic Sun”.

Jesienią grupa ruszy w trasę po Stanach, a następnie połączy siły z Evanescence i Halestorm na koncertach w Kanadzie. Zanim jednak się to stanie, The Warning występują na festiwalach. Zespół pojawił się już m.in. na ShipRocked na Karaibach czy na prestiżowych meksykańskich imprezach Pa'l Norte i Vive Latino. Wkrótce The Warning pojawią się w Polsce – 1 sierpnia wystąpią na Pol’and’Rock Festivalu.

The Warning – „Keep Me Fed” – lista utworów:

1. Six Feet Deep

2. S!CK

3. Apologize

4. Qué Más Quieres

5. MORE

6. Escapism

7. Satisfied

8. Burnout

9. Sharks

10. Hell You Call A Dream

11. Consume

12. Automatic Sun

The Warning jest już doskonale znane fanom Muse czy Royal Blood – siostry z Monterrey w Meksyku supportowały te grupy podczas tras w 2023 roku. Zespół tworzą Daniela „Dany” (gitara, wokal, pianino), Paulina „Pau” (perkusja, wokal, pianino) oraz Alejandra „Ale” Villarreal (bas, pianino, chórki). Trio jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu zdążyło zgromadzić rzeszę oddanych fanów na całym świecie – wszystko za sprawą ciężkiej pracy, niezliczonych koncertów oraz szeregu wydawnictw niezależnych.

W 2022 roku ukazał się album „ERROR”. The Warning dzieliły scenę z takimi gwiazdami jak Muse, Foo Fighters, Guns N’ Roses, Royal Blood, The Pretty Reckless czy Three Days Grace. The Warning pojawiło się na gwiazdorskiej kompilacji „Blacklist” zawierającej covery utworów Metalliki – trio wspólnie z Alessią Carą przygotowało własną interpretację „Enter Sandman”. ​


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: