Aktualności

05-07-2024-07:16:14

Michał Szczygieł w romantycznych uniesieniach

Udostępnij! Tweetnij!

Muzyk przedstawia nowy singiel, idealny soundtrack wakacyjnych randek!

foto: Raf Kuczowicz

- Ale ja” opowiada o relacji, wzajemnym wsparciu, o tym, że zna się z drugą osobą na wylot. Każda długoletnia więź ma też swoje mankamenty, ale najważniejsze są szczere, dobre intencje i wzajemne zaufanie. Czasem warto przymknąć oko na te gorsze chwile, jednak nie należy spychać ich na margines uwagi. Nie dajmy się zwariować światu, dajmy się ponieść miłości. Żyje się raz! Poza tym każdy odnajdzie tutaj swoją prawdę, na tym polega piękno interpretacji - mówi o swoim nowym singlu Michał

Do singla powstał sielski obrazek autorstwa Rafa Kuczowicza. Michał razem z tajemniczą brunetką spędzają czas na uroczej wsi. Romantyczna aura unosi się w powietrzu! Czy piosenka stanie się soundtrackiem Waszych letnich romansów?

Michał Szczygieł to czołowy przedstawiciel młodego pokolenia twórców pop, który na scenie nie ma sobie równych. Każdym singlem udowadnia, że dynamiczne, popowe produkcje to jego żywioł. Jest w pełni świadomym muzykiem, który doskonale wie, jak powinien brzmieć rasowy, jakościowy przebój.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!