Aktualności

05-07-2024-08:11:53

Cyrko „CHCE TYLKO KRZYCZEĆ”, a wraz z nią setki jej fanów! Nowy singiel artystki już dostępny

Udostępnij! Tweetnij!

Wdarła się szturmem na polską scenę muzyczną diamentowym już singlem „Prywatny bal”. Teraz powraca po długiej przerwie wydawniczej z nowym numerem i zapowiada nadchodzący album!

Materiały prasowe

O Cyrko usłyszała w 2023 roku cała Polska. Jej numer znalazł się na siódmym miejscu najczęściej odtwarzanych utworów w rocznym podsumowaniu Spotify i rok po premierze uzyskał on już status diamentowego singla. Ten i pozostałe viralowe single artystki znalazły się na jej debiutanckiej EPce, którą wydała w zeszłe wakacje.

Rok później Cyrko powraca z nowym, solowym materiałem w wielkim stylu! Jej utwór „CHCĘ TYLKO KRZYCZEĆ” jeszcze przed premierą stał się mega viralem na TikToku i użyto go już prawie dwa tysiące razy, a na koncertach wyśpiewały go z artystką setki ludzi. Mocne brzmienie i tekst opowiadający o toksycznej relacji stanowią charakterne połączenie, którego zdecydowanie brakowało wśród reprezentantów Gen Z na polskiej scenie muzycznej.


Wyczekany powrót to również zapowiedź pierwszego w karierze albumu utalentowanej debiutanki. Nowe numery to pop-punkowe, pełne energii produkcje, które przywołują na myśl zarówno klasyki z katalogu Avril Lavigne, jak i ostatnie hity Olivii Rodrigo. Przede wszystkim są to jednak historie przeżyć młodej dziewczyny, pełne skrajnych emocji, które każda rówieśniczka Cyrko będzie mogła wykrzyczeć wraz z nią.

więcej

Cyrko bez wątpienia zrobi w tym roku „DEMOLKĘ” na polskim rynku muzycznym. Kolejne premiery już wkrótce!


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: