Aktualności

05-07-2024-08:20:43

kuqe 2115 i bambi z nowym, wspólnym singlem! „zostań, proszę” już dostępny.

Udostępnij! Tweetnij!

Pamiętaj księżniczko, że łobuz kocha najbardziej! Do udziału w drugim singlu promującym swój debiutancki projekt reprezentant 2115 Label zaprosił najpopularniejszą polską raperkę, bambi! Niech nie zmylą was małe literki w tytule - „zostań, proszę” to współpraca dużego kalibru. 

Materiały prasowe

O tym, że kuqe 2115 i bambi nagrali razem utwór, jako pierwsi dowiedzieli się uczestnicy kwietniowego koncertu bambi w Warszawie, na którym kuqe 2115 pojawił się jako gość specjalny, przedpremierowo wykonując utwór na żywo.

Pierwsze pogłoski o zbliżającej się premierze kawałka ujrzały światło dzienne w drugiej połowie czerwca, gdy w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia i nagrania z planu teledysku z udziałem obojga artystów. Na rezultat nie trzeba było długo czekać, bowiem już teraz możecie posłuchać utworu we wszystkich serwisach streamingowych oraz obejrzeć teledysk dostępny na kanale 2115 Label na YouTube.


Z okazji premiery „zostań, proszę” powstał również dedykowany merch, którego przedsprzedaż rozpocznie się dziś o godzinie 15:00. Kolekcja koszulek z napisem „łobuz kocha najbardziej” w trzech kolorach: białym, czarnym i różowym, została zaprojektowana w ramach współpracy 2115 Label z Dominiką Ciemięgą, znaną jako @ciemiega_trash_couture. Produkty będzie można zamawiać jedynie przez tydzień - po tym czasie sprzedaż zostanie zakończona, a nakład nie będzie więcej wznawiany.

„zostań, proszę” to drugi singiel kuqe 2115 promujący jego solowy album. W połowie czerwca ukazało się „intro do płyty mojego życia”, którym artysta oficjalnie zapowiedział oczekiwany od ponad 6 lat debiut. Bądźcie czujni, bo to wciąż dopiero początek!

więcej


Sprawdź i kup bilet:



źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: bambi