Aktualności

05-07-2024-08:33:39

MODELKI z nowym singlem “Ile dać mam”! Będzie kolejny hit?

Udostępnij! Tweetnij!

“Ile Dać Mam” to energetyczny letniak wyprodukowany przez Vłodarskiego

Materiały prasowe

Raperki po wielkim sukcesie singla ‘’Chyba że z Tobą’’, który w 10 tygodni zdobył status Diamentowego Singla, nie zwolniły tempa. Wydany chwilę później numer “HIFI (7 bieg)”, w mgnieniu oka pokrył się Złotem. Teraz przedstawiają "Ile Dać Mam"! Ten klimatyczny numer, idealnie wpasowuje się w początek wakacji, który na pewno przypadnie fanom zespołu do gustu. 

Za produkcją muzyczną stoi nikt inny jak Vłodarski, który od samego początku pracuje z dziewczynami przy wszystkich singlach.

’Ile Dać Mam’’ to lekko sentymentalny, ale w dobrym znaczeniu tego słowa, singiel. Staraliśmy się, aby teledysk był równie klimatyczny, jak sam numer. Chcieliśmy pokazać inny vibe Modelek, niż widać na poprzednich klipach. Jest większe skupienie na atmosferze, niż na ciągłej energii i zmianach w ujęciach. Mamy nadzieje, że będzie Wam się go tak przyjemnie oglądało, jak nam go tworzyło.

mówi Ula Kowalska.

Sam teledysk powstał podczas projektu zwanego Domkiem Modelek. W czerwcu 2024 odbyła się jego druga edycja, gdzie oprócz teledysku powstały vlogi, dostępne w części już na kanale YouTube Modelek.

"Ile Dać Mam" dostępne od północy na wszystkich kanałach streamingowych.

MODELKI to prawdziwie mocne trio, które od wejścia na rynek nie zwalnia tempa ani na chwilę. Na polską scenę muzyczną wkroczyły szybko i niespodziewanie niczym tornado, od razu zdobywając miliony streamów i wyświetleń na swoich numerach. W skład Modelek wchodzą wyjątkowe dziewczyny: Zuza, Aga oraz Ula, które idealnie się dopełniają i tworzą niezwykle mocne collabo.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Modelki