Aktualności

05-07-2024-10:27:01

Felix Jaehn i Sophie Ellis-Bextor w duecie

Udostępnij! Tweetnij!

Uznany DJ, producent i światowa sensacja muzyki Felix Jaehn połączył siły z ikoną popu Sophie Ellis-Bextorw nowym singlu „Ready For Your Love”. Niezwykle chwytliwy dance’owy kawałek rozpali każdy parkiet w te wakacje.

Materiały prasowe

„Ready For Your Love” napędzają bity Felixa Jaehna połączone z niezwykłym wokalem Sophie Ellis-Bextor. Felix od lat jest na szczycie listy najbardziej rozchwytywanych DJów. Na koncie ma ponad 10 miliardów streamów w platformach cyfrowych. W samym Spotify miesięcznie słucha go ponad 23,5 mln użytkowników. Felix Jaehn odpowiada m.in. za takie hity jak „Cheerleader” czy „Ain’t Nobody (Loves Me Better)”.

Brytyjska wokalistka i kompozytorka Sophie Ellis-Bextor od lat cieszy się ekscytującą karierą muzyczną. Obecnie ma ponad 14 mln słuchaczy miesięcznie w Spotify. Pierwsze kroki stawiała na początku lat 2000. W 2023 roku ukazał się jej 7. album studyjny „HANA”. Za sprawą filmu „Saltburn”, cały świat zakochał się na nowo w wydanym w 2002 roku singlu „Murder On The Dancefloor”. Hit powrócił na listy przebojów, w tym Top 10 na całym świecie. Otrzymał platynę w USA i obecnie ma już ponad 750 mln streamów w serwisach cyfrowych.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!