Aktualności

05-12-2011-00:21:31

The Pigeon Detectives dwa razy w Polsce

Udostępnij! Tweetnij!

Grup The Pigeon Detectives odwiedzi nasz kraj z dwoma koncertami. Brytyjczycy wystąpią 14 lutego w warszawskiej Hydrozagadce oraz dzień później w klubie Fabrika w Poznaniu.

The Pigeon Detectives fot. Universal Music Polska

The Pigeon Detectives to piątka chłopaków, którzy znając się od lat, w 2002 roku postanowili założyć rockandrollowy zespół. Debiutancki singel "I'm Not Sorry" przyczynił się do zainteresowania zespołem i zaowocował koncertami przed Dirty Pretty Things. Kolejny mały krążek, "You Know I Love You", wzbudził zainteresowanie Kaiser Chiefs, którzy zaprosili zespół na swoją trasę w 2006 roku. Z kolei trzeci singel formacji, "I Found Out", przyniósł zespołowi pierwsze miejsce na indierockowej liście przebojów w Wielkiej Brytanii. Także albumy zespołu cieszą się uznaniem publiczności - jak chociażby debiutancki "Wait For Me", który uzyskał w Wielkiej Brytanii platynowy status.

W tym roku 4 kwietnia zespół wydał trzeci longplay zatytułowany "Up, Guards And At 'Em!", a latem zagrali m.in. na głównej scenie festiwali Reading i Leeds.

Bilety na oba koncerty dostępne na Ticketpro.pl oraz Eventim.pl w cenie 35 zł (45 zł w dniu koncertu).Udostępnij! Tweetnij!