Aktualności

19-06-2012-09:51:35

Tomasz Karolak wystąpi przed Guns N' Roses

Udostępnij! Tweetnij!

Tomasz Karolak wystąpi przed koncertem Guns N' Roses w Rybniku. Znany z zamiłowania do muzyki rockowej aktor pojawi się na scenie w towarzystwie jednego z suportów - grupy Złe Psy.

Tomasz Karolak fot. Kino Świat

- Jakiś czas temu Tomasz napisał maila, że bardzo podoba mu się najnowsza płyta zespołu Złe Psy - opowiada Andrzej Nowak, lider zespołu Złe Psy. - Stwierdził, że słucha jej na okrągło, że jest rewelacyjna. W ten sposób rozpoczęła się korespondencja między nami. Później nawiązaliśmy bezpośredni kontakt.

- Pewnego dnia zaprosiliśmy Tomasza Karolaka, aby zaśpiewał z Andrzejem na koncercie w Niecieczy - chodziło o utwór pod tytułem "Urodziłem się w Polsce" - dodaje Jacek Adamczyk, menedżer kapeli. - Tomek z ochotą przystał na ten pomysł. Przyjechał na koncert i zaśpiewał dwukrotnie. Wyszło rewelacyjnie. Konsekwencją było zaproszenie Tomka do udziału w nagraniu teledysku. Aktor zgodził się bez wahania. Później wspominał w rozmowie, że zawsze był wielkim fanem Andrzeja, a jako młody chłopak wymykał się z domu, aby pójść na koncert TSA. Stąd chyba tak pozytywne relacje obu panów. Zresztą obaj od razu przypadli sobie do gustu. To, że Tomasz Karolak zaśpiewa z Andrzejem podczas koncertu Guns N' Roses jest jakby naturalną konsekwencją ich wzajemnej sympatii.

W tej chwili trudno przewidzieć, ile piosenek zaśpiewa Tomasz Karolak w trakcie rybnickiego koncertu. Jedno jest niemal pewne - dojdzie do wspólnego wykonania głośnego w ostatnim czasie utworu "Urodziłem się w Polsce".

Przypomnijmy, że oprócz aktora i grupy Złe Psy jako support wystąpią także zespoły Symetria, Chemia i Bloo.

Impreza odbędzie się 11 lipca.

Bilety na rybnicki koncert można kupować poprzez strony Imprezyprestige.com, Ticketpro.pl oraz Ticketportal.pl, a także w salonach Empik, sklepach Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju.

Karolak ostatnio gra w serialach "Rodzinka.pl", "Prawo Agaty" czy "Ja to mam szczęście".Udostępnij! Tweetnij!