Aktualności

02-06-2014-01:42:43

Arkona, Korpiklaani i Cree na Cieszanów Rock Festiwal

Udostępnij! Tweetnij!

Do programu piątej, jubileuszowej edycji Cieszanów Rock Festiwal 2014 dołącza ikona rosyjskiego folk metalu, Arkona, fińscy metalowcy z Korpiklaani oraz zespół Sebastiana Riedla - Cree.

Arkona fot. Archiwum zespołu

Na festiwalu nie zabraknie również "świeżej muzycznej krwi". Do corocznego finału Przeglądu Kapel zakwalifikowało się 15 zespołów. Młodzi muzycy zagrają przed dziennikarskim jury na scenie alternatywnej w trzech kategoriach. O zwycięstwo powalczą kapele podkarpackie (Rotengeist, Insist, Face Of Hate, TeBeG, 2 Grosze Do Wina), kapele ogólnopolskie (Agyness B. Marry, Straight Jack Cat, Heroes Get Remembered, Hańba!, Chopin Died), kapele zagraniczne (słowackie Ine Kafe, niemieckie Berlińska Doroha i Corna Cruswa oraz 2morrow2late i Landau z Białorusi).

Od 2 czerwca do 18 sierpnia włącznie, karnet będzie kosztował 70 zł a bilet jednodniowy 40 zł. Po 18 sierpnia cena karnetu wzrośnie do 90 zł a jednodniowego biletu do 50 zł.

Internetowa przedsprzedaż karnetów i biletów rusza 2 czerwca na Cieszanowrockfestiwal.pl (zakładka bilety). Po 20 czerwca startuje przedsprzedaż w wybranych sklepach muzycznych i centrach kultury (lista punktów dostępna na stronie internetowej, również w zakładce Bilety).Udostępnij! Tweetnij!