Aktualności

04-11-2014-20:09:58

Pomóż zorganizować Spring Break

Udostępnij! Tweetnij!

Na kwiecień 2015 roku Fundacja Fast Forward planuje drugą edycję Spring Break Showcase Festival & Conference. Impreza częściowo będzie finansowana przez uczestników.

Sorry Boys fot. Jil La Monaca

Spring Break to pierwsze w Polsce zrealizowane z takim rozmachem wydarzenie będące połączeniem festiwalu muzycznego i konferencji branżowej. W 2014 roku w 6 poznańskich klubach wystąpiło ponad 50 zespołów (m.in. Artur Rojek, Sorry Boys, The Dumplings, XXANAXX, Kamp!), w Centrum Kultury Zamek odbyły się panele i warsztaty z udziałem polskich i zagranicznych gości.

Przedsięwzięcie wymaga zaangażowania bardzo wielu środków, tym bardziej że edycja 2015 planowana jest z jeszcze większym rozmachem (więcej klubów, więcej zespołów, więcej paneli i warsztatów). Organizatorzy postanowili więc zwrócić się bezpośrednio do sympatyków Spring Break i ruszyć z kampanią crowdfundingową na portalu Eventudu, która zagwarantuje, że festiwal odbędzie się w takiej formie, w jakiej powinien. Osiągnięcie celu 10 000 zł pozwoli zabezpieczyć konieczne inwestycje, tak aby impreza mogła się rozrastać i nadal prezentować świetny poziom.

Wstępny termin wydarzenia to 23-25 kwietnia 2015 roku.

Link do zbiórki pod tym adresem.

Dla wszystkich chcących wesprzeć Spring Break przygotowano specjalne pakiety:
- karnet na Spring Break Showcase Festival & Conference - (75 zł)
- karnet na Spring Break Showcase Festival & Conference + specjalna koszulka Spring Break (100 zł)
- karnet na Spring Break Showcase Festival & Conference + specjalna koszulka Spring Break + wstęp na oficjalne afterparty Spring Break (opcja limitowana - 50 sztuk, cena - 150 zł)


Udostępnij! Tweetnij!