Aktualności

15-11-2013-06:51:32

Baasch supportem przed Trickym w Warszawie

Udostępnij! Tweetnij!

Znamy kolejnego wykonawcę, który rozgrzeje publiczność przed Trickym. W warszawskim Basenie będzie to Baasch.

Tricky fot. Archiwum Artysty

Niedawno Baasch zadebiutował ze swoim solowym projektem. Cztery synthpopowe kompozycje opatrzone wspólnym tytułem "Simple Dark Romantic Songs" wzbudziły duże zainteresowanie i zebrały pochlebne recenzje. Jeden z utworów znalazł się na kompilacji francuskiej wytwórni Glacis Records prezentującej najciekawszych europejskich artystów z kręgu szeroko pojętej nowej elektroniki.

Baasch nie umknął uwadze promotorów. Jeszcze przed debiutem płytowym, obok zaledwie kilku artystów z Polski, reprezentował krajową scenę elektroniczną na prestiżowych festiwalach: Tauron Festiwal Nowa Muzyka i FreeFormFestival. Oba występy zostały bardzo dobrze przyjęte zarówno przez publiczność jak i dziennikarzy muzycznych.

Przypomnijmy, że Tricky wystąpi 17 listopada we wrocławskim klubie Eter, 18 listopada w stołecznym Basenie, 19 listopada w Krakowie, w Studiu oraz 20 listopada w Hali nr 2 MTP w Poznaniu.

W Krakowie supportem będzie hipiersoniK.

Za bilety na występy w Warszawie, Krakowie i Poznaniu trzeba zapłacić 125 złotych. Natomiast bilety do Wrocławia kosztują 110 zł (pierwsze 500 szt.) i 130 zł (pozostałe).


Sprawdź i kup bilet:
Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: baasch, tricky