Aktualności

10-04-2015-19:40:57

Damian SyjonFam i November Project w warszawskim Skwerze!

Udostępnij! Tweetnij!

Koncertem Damiana SyjonFama i November Project w warszawskim Skwerze rozpoczęło się wspólne przedsięwzięcie promocyjne czołowych polskich festiwali reggae – płockiego Reggaeland (10-11 lipca) i Ostróda Reggae Festival (6-9 sierpnia). Skorzystają na tym fani mający w planach wizytę na obu imprezach. Lista koncertów poniżej.

Materiały prasowe

Koncertem Damiana SyjonFama i November Project w warszawskim Skwerze rozpoczęło się wspólne przedsięwzięcie promocyjne czołowych polskich festiwali reggae – płockiego Reggaeland (10-11 lipca) i Ostróda Reggae Festival (6-9 sierpnia). Skorzystają na tym fani mający w planach wizytę na obu imprezach. Lista koncertów poniżej.

„Cieszymy się, że przy okazji jubileuszowych edycji reggae’owych festiwali w Płocku i Ostródzie udało nam się połączyć siły. Dzięki temu fani reggae będą mogli kupić na tej trasie specjalny karnet kolekcjonerski na oba wydarzenia w bardzo promocyjnej cenie” – mówi Artur Wiśniewski, Dyrektor Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki.
Spot prezentujący trasę "Together znaczy razem" https://youtu.be/QO71j-scKwg
Mirosław „Maken” Dzięciołowski z Positive Music Promotion, firmy organizującej Ostróda Reggae Festival, dodaje: „Bednarek i Damian SyjonFam to ważni artyści, których popularność w środowisku nie tylko reggae jest niekwestionowana. Poza tym są punktem łączącym nasze imprezy, bo obaj wystąpią w tym roku zarówno na Reggaelandzie, jak i w Ostródzie”.

Droga Kamila Bednarka na poważnie rozpoczęła się w 2010 roku dzięki sukcesowi w telewizyjnym „Mam Talent” i do dziś to pasmo sukcesów na niespotykaną wcześniej skalę. Damian SyjonFam zwrócił na siebie uwagę już jako wokalista nieistniejących Comeyah, ale dopiero jego ubiegłoroczny solowy album „Wracam do Domu” stał się wielkim wydarzeniem na polskiej scenie. Płyta została przez wielu okrzyknięta najciekawszym polskim wydawnictwem reggae ubiegłego roku i spowodowała falę zainteresowania tym oryginalnym wokalistą i tekściarzem.

Ostróda Reggae Festival organizowany jest od okrągłych 15 lat w Ostródzie. Corocznie jest wyjątkowym wydarzeniem w kalendarzu fanów reggae, z wieloma koncertami zapisanymi na trwałe w historii polskiej sceny. Od trzech lat impreza odbywa się na terenie byłych Czerwonych Koszar, do niektórych działań wykorzystując również ostródzki amfiteatr. W tym roku wystąpią tam m.in. Protoje z Jamajki czy Richie Campbell z Portugalii.

Z kolei w 2006 roku w płockim POKiS narodził się pomysł stworzenia festiwalu muzyki reggae, który na przestrzeni lat uplasował się w ścisłej czołówce polskich festiwali muzyki korzeni. Od samego początku impreza odbywa się na płockiej plaży
i w swojej historii ma dziesiątki wspaniałych koncertów. Podczas tegorocznej 10. edycji wystąpi m.in. Popcaan i Jah Cure z Jamajki czy Włosi z Mellow Mood.

Karnety kolekcjonerskie na obie imprezy dostępne będą wyłącznie na koncertach trasy „Together znaczy razem”. Cena 160 PLN daje fanom wybierającym się na Reggaeland i ORF możliwość zaoszczędzenia 40 PLN.

Koncerty w ramach „Together znaczy razem” promo tour:

Koncerty pod hasłem „Together znaczy razem” Kamila Bednarka:
- 12.04. / g. 20:00 - WROCŁAW - Klub Muzyczny ALIBI ul. Grunwaldzka 67
- 24.04. / g. 19:00 - WŁOCŁAWEK - Centrum Kultury BROWAR B ul. Bechiego 4

Koncerty pod hasłem „Together znaczy razem” Damiana SyjonFama:
- 10.04. / g. 20:00 - WARSZAWA - SKWER ul. Krakowskie Przedmieście 60a
- 17.04. / g. 20:30 - GDAŃSK - Klub METRO ul. Miszewskiego 12/13
- 18.04. / g. 20:00 - OSTRÓDA - AMFITEATR-sala kameralna ul. Mickiewicza
- 25.04. / g. 19:00 - ZABRZE - Markownia Reggae Spring ul. Hagera 41źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!