Aktualności

11-07-2016-12:42:56

Conner Youngblood we wrześniu w Warszawie

Udostępnij! Tweetnij!

Conner Youngblood to nowy artysta w obozie Ninja Tune. Utalentowany multinstrumentalista i wokalista z Dallas niedawno poprzedzał występy Aurory, a 22 września zagra koncert w Warszawie, w Cafe Kulturalna.

Conner Youngblood fot. Karlo X. Ramos

Wygląda jak młody Basquiat, świetnie jeździ na desce, uwielbia Becka, Sufjana Stevensa i Gorillaz. Ukończył prestiżowy uniwersytet Yale, gdzie - poza siedzeniem w bibliotece i skateboradingiem - trenował zapasy i pisał swoje piękne piosenki. Sporo grywał też w "Tony Hawk's Pro-Skater". Jak mówi, jego ulubionym bohaterem był gwiazdor europejskiego skateboardingu - Rune Glifberg, dlatego m.in. nauczył się duńskiego. W Kopenhadze czuje się zresztą jak w rodzinnym Dallas. Wyraźnie ze Skandynawami dogaduje się całkiem dobrze, w tym roku na swoją trasę koncertową zabrała go bowiem wschodząca gwiazda norweskiej sceny - Aurora.

Debiutancka EP-ka Youngblooda "The Generation Of Lift" to pełna swobody fuzja folkowej melodyki, subtelnej elektroniki i hiphopowego luzu. Nic dziwnego, ze nagrania zachwyciły nie tylko krytyków, ale też szefów Ninja Tune, którzy niedawno podpisali z Connerem kontrakt na debiutancki album, który ma się ukazać w 2017 roku nakładem Counter / Ninja Tune.

Bilety dostępne w stałych punktach sprzedaży, a także za pośrednictwem Biletomat.pl oraz Eventim.pl.

I pula: 35 zł, II pula: 39 zł.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!