Aktualności

25-07-2016-13:01:30

Skillet z dwoma koncertami w Polsce

Udostępnij! Tweetnij!

27 listopada w klubie Stodoła w Warszawie i 28 listopada w Kwadracie w Krakowie zagra Skillet.

Skillet fot. Archiwum zespołu

Skillet to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów rockowych XXI wieku - sprzedająca 11 milionów płyt i mająca na koncie dwie nominacje do nagrody Grammy grupa, wraca do Polski na dwa koncerty.

Skillet zostało założone w Memphis w 1996 roku. Autorzy hitu "Monster" (57 milionów odtworzeń w serwisie Spotify i 2,5 miliona sprzedanych singli) 5 sierpnia wydadzą swój dziewiąty album "Unleashed", który ma być jeszcze głośniejszy niż poprzednie dzieła kwartetu.

Dwie płyty zespołu: "Collide" i "Comatose" były nominowane do nagrody Grammy, "Awake" i "Comatose" pokryły się w USA platyną. Gwiazdy Impact Festivalu i klubowego koncertu z 2014 roku, ponownie zawitają do naszego kraju, tym razem właśnie w ramach "Unleashed Tour 2016", promującego nowy krążek.

Przed Skillet, zdobywcą nagrody Billboardu za najlepszy album chrześcijański roku, wystąpi formacja Red Sun Rising. Pochodzący z mocno artystycznego Akron w stanie Ohio zespół zaprezentuje m.in. materiał z wydanego rok temu krążka "Polyester Zeal". To będzie pierwszy występ w Polsce post-grunge'owców z Red Sun Rising.

Bilety
w cenach:
89 zł - miejsca stojące
129 zł - miejsca siedzące na balkonie (tylko w Warszawie)

W sprzedaży od 29 lipca od godziny 12.00 na LiveNation.pl.Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Skillet