Aktualności

19-09-2016-09:38:16

Dzieciaki ze "Stranger Things" znów śpiewają

Udostępnij! Tweetnij!

Młodzi aktorzy ze "Stranger Things" po raz kolejny udowodnili, że mają talent wokalny.

Finn Wolfhard i Millie Bobby Brown fot. Netflix

Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo i Caleb McLaughlin zainaugurowali ceremonię wręczenia nagród Emmy, śpiewając na żywo przebój "Uptown Funk".

Numer, który oryginalnie wykonują Bruno Mars i Mark Ronson, gwiazdorzy cyklu "Stranger Things" zaprezentowali wraz z układem choreograficznym i w wieczorowych strojach. Amatorski zapis ich popisów można sprawdzić pod tym adresem czy tutaj.

Wszyscy troje już wcześniej prezentowali swe umiejętności muzyczne. Millie Bobby Brown jako 5-latka śpiewała Amy Winehouse a niedawno rapowała niczym Nicki Minaj. Gaten Matarazzo z kolei bez problemu radzi sobie z repertuarem musicalowym.

Netflix zamówił niedawno drugi sezon serialu "Stranger Things". Jedna z najpopularniejszych produkcji ostatnich miesięcy doczeka się 9 nowych odcinków z premierą planowaną na 2017 roku. Nad ich realizacją czuwać będą ponownie bracia Matt i Ross Dufferowie. Obsada i szczegóły fabuły nie są znane. Twórcy wcześniej zapowiadali, że nowe epizody opowiadać będą o reperkusjach tego, co się wydarzyło w pierwszym sezonie. Inspiracje artyści czerpać będą z kina z 1984 roku.

"Uptown Funk" to przebój z 2014 roku. Bruno Mars i Mark Ronson wykonali piosenkę podczas Super Bowl.Udostępnij! Tweetnij!