Aktualności

23-09-2016-10:06:04

Eminem i Skylar Grey jak Bonnie i Clyde

Udostępnij! Tweetnij!

Eminem połączył znów siły ze swoją protegowaną, Skylar Grey. Efektem jest piosenka "Kill for You".

Skylar Grey fot. Universal Music Polska

To utwór o miłości, w którym bohaterowie przysięgają sobie oddanie niczym współcześni Bonnie i Clyde. - Zgodzę się na jego złe plany, jeśli tylko będzie chciał - śpiewa ona. - Jestem twoją drogą ucieczki, ołtarzem, do którego się modlisz - rapuje on. Klimatycznego kawałka z orientalnymi elementami można posłuchać pod tym adresem.

Numer "Kill for You" zapowiada album "Natural Causes" Skylar Grey, którego premierę wyznaczono na 23 września. Wydawcą będzie KIDinaKORNER/Interscope.

Oto tracklista:
"Jump"
"Straight Shooter"
"Kill For You"
"Come Up For Air"
"Off Road"
"In My Garden"
"Real World"
"Lemonade"
"Moving Mountains"
"Picture Perfect"
"We Used to Be Bad"
"Closer"

Skylar Grey dała się poznać właśnie za sprawą współpracy z Eminemem (jest współautorką przeboju "Love the Way You Lie", który raper nagrał z Rihanną) czy Nicki Minaj. Ostatni album Amerykanki, "Don't Look Down", pochodzi z lipca 2013 roku. Jej piosenka "Wreak Havoc" znalazła się na soundtracku z filmu "Legion samobójców".

Regularną dyskografię Eminema zamyka longplay "Marshall Mathers LP 2" (2013). W listopadzie 2014 roku premierę miała składanka "Shady XV". W lipcu 2015 roku w sprzedaży pojawił się soundtrack do filmu "Do utraty sił" ("Southpaw"), którego producentem był Eminem.Udostępnij! Tweetnij!