Aktualności

14-10-2016-08:54:37

Kevin Hart i Ice Cube wybierają się na kolejną przejażdżkę

Udostępnij! Tweetnij!

Powstanie trzecia część filmowej serii "Prawdziwa jazda" ("Ride Along"). Właśnie trwają prace nad scenariuszem.

Ice Cube fot. Warner Music Poland

Scenarzyści Phil Hay i Matt Manfredi właśnie piszą tekst do "Ride Along 3". Do swych ról wrócić mają Kevin Hart i Ice Cube, którzy ponownie sportretują odpowiednio Bena Barbera i Jamesa Paytona.

- Właśnie pracujemy nad scenariuszem - powiedział reżyser, Tim Story. - Bardzo podobają nam się nowe pomysły i cieszymy się, że Kevin i Ice znów wystąpią razem, bo są najwspanialszą, najdziwniejszą parą na świecie.

Pierwsza część filmu, "Prawdziwa jazda" z 2014 roku, przedstawiała historię spokojnego, zachowawczego nauczyciela (Kevin Hart). Miał on poślubić dziewczynę swoich marzeń. Zanim jednak stanie z nią na ślubnym kobiercu, musi zdobyć szacunek jej brata, twardego policjanta (Ice Cube). W tym celu zgadza się odbyć pełną wrażeń przejażdżkę radiowozem wraz z przyszłym szwagrem.

W kontynuacji z 2016 roku bohaterowie wybrali się na przejażdżkę do Miami. W obsadzie produkcji znaleźli się też Benjamin Bratt, Olivia Munn, Ken Jeong, Sherri Shepherd i Bruce McGill.

Obydwa filmy zarobiły 278 milionów dolarów na całym świecie.

Ice Cube to raper i aktor. Na ekranie można go było niedawno oglądać w produkcjach "Prawdziwa jazda 2" czy "Barbershop 3: Na ostro". Po Nowym Roku do kin trafi "Fist Fight" z jego udziałem. W 2015 roku ukazał się obraz "Straight Outta Compton" o formacji N.W.A., której członkiem był Ice Cube.

Kevin Hart to amerykański komik, aktor i producent, znany z występów stand-upowych a także filmów "Polowanie na drużbów" czy "Cienki Bolek". Obecnie zajęty jest na planie "Jumani".Udostępnij! Tweetnij!