Aktualności

20-10-2016-10:12:06

Living Colour rozgrzeją przed Alter Bridge

Udostępnij! Tweetnij!

Znakomita, szczególnie w wydaniu koncertowym, funk-rockowa formacja Living Colour wystąpi w roli supportu na trasie z Alter Bridge, która obejmie także nasz kraj.

Living Colour fot. Archiwum zespołu

Grupa Alter Bridge pojawi się w Polsce w ramach trasy promującej ich najnowszy album, "The Last Hero". Koncert odbędzie się 16 listopada w katowickim Spodku.

Nowojorska formacja Living Colour powstała w 1984 roku, a na muzycznym rynku zadebiutowała za sprawą płyty "Vivid" 4 lata później. To właśnie z tego albumu, który dwukrotnie pokrył się platyną, pochodzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów tego zespołu, "Cult of Personality", za który kapela otrzymała statuetkę Grammy w kategorii Best Hard Rock Performance, po raz drugi formacja została laureatem nagrody Grammy przy okazji wydania ich drugiego krążka, "Time's Up". W 1989 roku grupa zyskała tytuł Best New Artist podczas MTV Video Music Awards. W 1995 roku zawiesiła działalność, a do życia powróciła 5 lat później. Kapela ma na swoim koncie 5 studyjnych albumów, a jeszcze w tym roku ukazać ma się nowa płyta formacji, "Shade". Muzyka Living Colour to ekscytująca mieszanka takich stylów jak heavy metal, funk , jazz i hard rock, która znakomicie sprawdza się na żywo.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Loża - 350/ 370 zł
Sektory czerwone H, J – 230/ 250 zł
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 200/ 220 zł
Sektory niebieskie od XI rzędu – 160/ 180 zł
Płyta – 175/ 195 zł
Udostępnij! Tweetnij!