Aktualności

04-11-2016-12:55:31

Millie Bobby Brown prawie śpiewa dla Sigmy

Udostępnij! Tweetnij!

To było kwestią czasu. Millie Bobby Brown wystąpiła w klipie. Gwiazdę "Stranger Things" zaangażował duet Sigma.

Millie Bobby Brown fot. Netflix

Młoda aktorka pojawiła się w teledysku do singla "Find Me". W nagraniu drum'n'bassowy duet wspiera indiepopowa artystka, Birdy. W wideo widzimy dziewczynę z przejęciem wczuwającą się w piosenkę. Za reżyserię odpowiada Christopher Sims, znany ze współpracy z Usherem, Ludacrisem czy Davidem Guettą. Klip, który można obejrzeć tutaj, opisywany jest jako emocjonalna podróż przez miasto.

Millie Bobby Brown nie jest pierwszą aktorką z serialu "Stranger Things", która zagrała w teledysku. W filmiku do numeru "LA Devotee" Panic! At the Disco wystąpił Noah Schnapp, który w cyklu wcielił się w poszukiwanego chłopca, czyli Willa Byersa.

Aktorka niedawno potwierdziła, że znów wcieli się w Jedenastkę (Eleven) w drugim sezonie "Stranger Things". Millie Bobby Brown nim zabłysnęła w produkcji Netfliksa zagrała w epizodach "Współczesnej rodziny", "Agentów NCIS" czy "Chirurgów".

Zespół Sigma tworzą Cameron Edwards i Joe Lenzie. Na koncie mają 3 miliony sprzedanych singli, dwukrotną platynę, 2 nominacje do Brit Award oraz hity "Nobody To Love", "Changing" czy "Glitterball". W 2015 roku wydali debiutancki album "Life". Niedawno nagrali singel "Cry" razem z Take That.

Udostępnij! Tweetnij!