Aktualności

19-11-2016-00:47:11

Koncert M83 w innym miejscu

Udostępnij! Tweetnij!

M83 21 listopada wystąpi w Warszawie. Formacja Anthony'ego Gonzaleza nie zagra jednak na Torwarze, lecz w klubie Stodoła.

M83 fot. Dream Music

- Z przykrością informujemy, że z przyczyn technicznych koncert zespołu M83 zostaje przeniesiony z hali Torwar do klubu Stodoła - czytamy w komunikacie organizatorów. - Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność, nie ma potrzeby ich wymiany.

W związku ze zmianą miejsca, koncerty rozpoczną się od godz. 21.00, zaś wstęp do klubu będzie możliwy od godz. 20:00. Elektroniczno-gitarowe trio Niemoc wystąpi w roli supportu.

M83 to pseudonim artystyczny Anthony'ego Gonzaleza, francuskiego wszechstronnie uzdolnionego muzyka i wokalisty, zakochanego w klimatach lat 80. i muzyce filmowej. W swoje twórczości łączy muzykę elektroniczną z alternatywnym rockiem i popem oraz elementami shoegaze. W 2016 roku ukazał się najnowszy album M83 - "Junk", z którego pochodzą single "Solitude" i "Go!".

Ostatnie bilety w sprzedaży, tylko miejsca stojące w cenie 130 zł, są dostępne w systemach eBilet, Ticketpro, Biletomat, Biletin i Eventim oraz w bileteriach EMPiK, sklepach Media Markt i Saturn.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: m83