Aktualności

30-01-2017-18:01:57

Kings Of Leon gwiazdą Orange Warsaw Festival

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Kings Of Leon zasilił skład Orange Warsaw Festival. Impreza odbędzie się w dniach 2-3 czerwca na warszawskim Służewcu. Amerykanów zobaczymy pierwszego dnia festiwalu.

Kings of Leon fot. Sony Music

Od swojego debiutu w 2003 roku Kings of Leon wydali już 7 albumów, które w sumie sprzedały się w liczbie ponad 18 milionów egzemplarzy. Jeśli dołożymy do tego 24 miliony singli, zespół założony przez trzech braci - Caleba, Nathana i Jareda oraz ich kuzyna Matthew - staje się jednym z najpopularniejszych rockowych składów ostatnich dwóch dekad.

Fani pokochali wszystkie oblicza Kings of Leon: od garażowego południowego rocka z debiutanckiego "Youth and Young Manhood" przez alternatywne brzmienie "Because of the Times" aż po rockowe hymny w stylu "Use Somebody".

Dziś Kings of Leon skupiają się na najnowszym albumie. "WALLS", którego tytuł możemy rozwinąć do "We Are All Love Songs" ukazał się w połowie października 2016 roku i zadebiutował na pierwszych miejscach list po obu stronach Atlantyku. Promujący go singel "Waste a Moment" (do sprawdzenia tutaj) to esencja stylu Kings of Leon, dlatego łatwo zrozumieć ogromy sukces tego utworu, także w polskich stacjach radiowych.

Wcześniej udział potwierdzili Justice i Imagine Dragons.

Ceny:
karnet 379 zł
karnet z 15% rabatem dla klientów Orange 322 zł
bilet jednodniowy 219 zł
bilet jednodniowy z 15% rabatem dla klientów Orange 186 zł


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!