Aktualności

14-02-2017-06:09:30

Riz Ahmed rapuje jak Kanye West dla Leny Dunham

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci pojawił się fragment odcinka nowego sezonu serialu "Dziewczyny". Riz Ahmed prezentuje w nim swe muzyczne umiejętności.

Riz Ahmed fot. Monolith

Riz Ahmed, aktor znany z filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" oraz serialu "Długa noc", występuje gościnnie w pożegnalnej odsłonie cyklu Leny Dunham. Wciela się w instruktora narciarstwa wodnego imieniem Paul-Louis. W nowym odcinku, przypomniał, że potrafi też rapować. Jak poradził sobie z utworem "Slow Jamz" z repertuaru Kanye Westa można sprawdzić pod tym adresem.

Riz Ahmed naprawdę jest też raperem i członkiem kolektywu Swet Shop Boys. Wydał dobrze ocenione albumy "Microscope" (solo) i "Cashmere".

Serial "Dziewczyny" opowiada o czterech młodych mieszkankach Nowego Jorku i ich miłosnych, zawodowych oraz, po prostu, życiowych perypetiach. W rolach głównych grają Lena Dunham - pomysłodawczyni cyklu, Allison Williams, Jemima Kirke, Zosia Mamet, a także Adam Driver, Alex Karpovsky i Ebon Moss-Bachrach.

Przypomnijmy, że cykl wrócił na antenę HBO w Polsce 13 lutego. Dostępny jest też w usłudze HBO Go. Jest to ostatni sezon. Lubiana i ceniona za humor oraz realistyczne portery kobiet produkcja Leny Dunham zniknie po 6 odsłonach.
Udostępnij! Tweetnij!