Aktualności

20-02-2017-03:36:01

All Time Low piorą brudy

Udostępnij! Tweetnij!

Pop-punkowi giganci z All Time Low zaprezentowali nową piosenkę. Muzycy mają też nowy kontrakt w kieszeni.

All Time Low fot. Archiwum zespołu

Premierowe nagranie kapeli nosi tytuł "Dirty Laundry". Do kawałka powstał klip, którego akcja rozgrywa się w publicznej acz klimatycznej pralni. Wideo można obejrzeć pod tym adresem. Za reżyserię odpowiada Pat Tracy, który wcześniej pracował z kapelą przy "Missing You".

- To piosenka napisana w gronie przyjaciół, potem rozdarta na strzępy i znów pozszywana kilka razy - jak to w najlepszych związkach bywa - wyjaśnia Alex. - To numer o pozostawianiu przeszłości za sobą, czyli tam gdzie jest jej miejsce. I o kochaniu ludzi, którzy są wokół nas. Nie tylko ich jasnej, ale i mrocznej strony.

Amerykanie ogłosili ponadto, że podpisali umowę z wytwórnią Fueled By Ramen. Należy więc wnioskować, że wkrótce doczekamy się nowej płyty formacji.

All Time Low istnieją blisko 14 lat. Pierwszy album, "The Party Scene", wydali w 2005 roku. Łącznie na koncie mają sześć płyt, z których ostatnia to "Future Hearts" z kwietnia 2015 roku. Ich singel "Dear Maria, Count Me In" pokrył się w USA platyną, co oznacza sprzedaż miliona kopii.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!