Aktualności

01-03-2017-01:10:08

Eksgitarzysta Blink-182 nagrodzony za badania nad UFO

Udostępnij! Tweetnij!

Tom DeLonge, były gitarzysta i wokalista popowo-punkowej formacji Blink-182, znany jest ze swego zamiłowania do UFO. W badaniach nad niezidentyfikowanymi obiektami latającymi Amerykanin okazał się tak dobry, że otrzymał za to nagrodę.

blink-182 fot. Universal Music Polska

Firma Open Minds Productions, do której należy Openmind.tv, i International UFO Congress, przyznały Tomowi nagrodę UFO Researcher Of The Year. - Bardzo doceniam fakt przyznania mi nagrody za moje badania, ale to na pewno nie jest moje ostatnie słowo - zapewnia DeLonge w mowie, w której dziękował za wyróżnienie. W całości można się z nią zapoznać tutaj.

Przypomnijmy, że Tom zapowiedział wydanie książki o swych badaniach i odkryciach. Dzieło zatytułowane "Sekret Machines: Gods" ukaże się 7 marca 2017 roku. Współautorem wydawnictwa non-fiction jest Peter Levenda. W książce twórcy sięgają po wywiady z naukowcami, inżynierami, oficerami wywiadu czy wojskowymi.

Przedmowę napisał dr Jacques Vallee, który był inspiracją dla postaci Lacombe'a w filmie Stevena Spielberga "Bliskie spotkania trzeciego stopnia".

Tom DeLonge opuścił szeregi Blink-182 na początku 2015 roku. Wokalista i gitarzysta rozstał się z kapelą w dość burzliwych okolicznościach. Perkusista Travis Barker i basista Mark Hoppus określili odejście kolegi jako nagłe i niespodziewane. Tydzień przed planowanym wejściem do studia miał powiedzieć, że odchodzi. DeLonge wszystkiemu zaprzeczał.

Miejsce Toma DeLonge'a w Blink-182 zajął Matt Skiba.


Udostępnij! Tweetnij!