Aktualności

11-03-2017-00:20:00

Metalmania z kolejnymi atrakcjami dla uczestników!

Udostępnij! Tweetnij!

Zbliżający się wielkimi krokami festiwal Metalmania przygotował dla uczestników nie tylko muzyczne atrakcje. Festiwal został wzbogacony o nowe atrakcje.

Swoje stoisko podczas wydarzenia będzie miało największe  i najstarsze w Polsce wydawnictwo zajmujące się publikacją biografii gwiazd muzyki rockowej - In Rock. Dodatkowo wystawi się marka odzieżowa, SZATANIEC.pl (stworzona w ramach  działalności Archart DESIGN).

To jednak nie koniec atrakcji! 22 kwietnia, w dzień Metalmanii, na terenie Spodka będzie można oglądać wystawę koncertowych zdjęć. To fotografie, które w lutym wystawione były jako „Shoot’em All! IV Warszawska Wystawa Fotografii Koncertowej”.

Na tegoroczną Metalmanię przygotowane zostały także specjalne  festiwalowe bluzy i koszulki, które są do nabycia sklepie shop.metalmind.com.pl. Będzie je można kupić także na stanowisku MMP w dniu festiwalu w Spodku!

Metalmania powraca po dziewięcioletniej przerwie. To jeden z największych festiwali w  tego typu Europie Środkowo - Wschodniej. Najnowsza, XXIII edycja tego kultowego festiwalu odbędzie się 22 kwietnia w katowickim Spodku, gdzie na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka zagranicznej i polskiej sceny metalowej!

Szczegółowa rozpiska artystów oraz informacje o biletach są dostępne ceti-sinister-vader-thermit-entropia-coroner-stillborn-in-twilights-embrace-arcturus-infernal-war-moonspell-katowice-22-04-2017.html" target="_blank">pod tym adresem. Koncertomania.pl objęła wydarzenie swoim patronatem. źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!