Aktualności

13-03-2017-19:46:49

Feist gwiazdą OFF-a

Udostępnij! Tweetnij!

Feist wystąpi na tegorocznej edycji OFF Festivalu w Katowicach. Indiepopowa wokalistka, znana ze współpracy z Broken Social Scene, jest trzecią - obok Swans i PJ Harvey - gwiazdą imprezy.

Feist fot. Universal Music Polska

Leslie Feist to kanadyjska artystka obecna na scenie od końca lat 90. W tym czasie wydała 4 płyty, w tym pokryty w ojczyźnie platyną "Let It Die" (2004) czy "The Reminder" (2007) nagrodzony Shortlist Music Prize. Obecnie pracuje nad nową płytą, która ma się ukazać wiosną.

Zapowiedziano też kolejnych wykonawców, w tym z Polski.

- OFF jak zawsze stawia na skrajne emocje - od eterycznych, wzruszających piosenek Feist po gitarową jazdę Preoccupations i Royal Trux - czytamy w ogłoszeniu na Facebooku. - Do tego PRO8L3M, Made in Poland, shame, Duży Jack i Spoiwo.

W Katowicach - co potwierdzono wcześniej - zagrają ponadto PJ Harvey, Talib Kweli, Kwadrofonik i Artur Rojek, Helado Negro, group A., Anna Von Hausswolff, Beak>, Shellac, Carla Bozulich, Daniel Johnston, Jessy Lanza, Silver Apples, Wolves In The Throne Room, The Black Madonna, Circuit des Yeux, Kikagaku Moyo, Moor Mother, Siksa, Silver Apples czy Swans.

Karnet trzydniowy 2017 na wszystkie koncerty - od 4 do 6 sierpnia 2017 w Dolinie Trzech Stawów (bez pola namiotowego) kosztuje 270 zł.

Udostępnij! Tweetnij!