Aktualności

30-03-2017-19:58:00

Zobacz koncert Tede & Sir Mich w Multikinie!

Udostępnij! Tweetnij!

Multikino i Wytwórnia Wielkie Joł prezentują wyjątkowy koncert duetu Tede i Sir Mich zatytułowany „Pół Życia Na Żywo”.

fot. Mateusz Stryjewski

Jest to zapis niecodziennego wydarzenia, które odbyło się 4 grudnia 2016 roku w warszawskim klubie Stodoła, podczas którego Tede wystąpił w akompaniamencie ponad dwudziestu muzyków.

Trwający około 90 minut koncert doczeka się kinowej emisji 20 kwietnia w wybranaych kinach sieci Multikino. Koncert będzie można obejrzeć w następujących miastach: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Włocławek oraz Zabrze.

Pokaz w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się z udziałem Artystów i Twórców filmu.

„Pół Życia Na Żywo” to przekrój twórczości TEDE od pierwszego oficjalnie wydanego kawałka, aż po dzień dzisiejszy. Utwory nie prezentowane dotychczas na żywo, a także te znane z koncertów w nowych, często zaskakujących aranżacjach przygotowanych przez Sir Micha specjalnie na tę okazję.

Gościnnie występują między innymi Grzegorz Skawiński, Waldemar i Adam Tkaczyk, czyli prawie cały zespół Kombii, a także wokalistki - Setka, Patricia Kazadi i Sylvia Grzeszna oraz kwartet smyczkowy Con Le Corde.Sprawdź i kup bilet:
źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: sir mich, tede