Aktualności

31-03-2017-10:45:38

Posłuchaj Kanye Westa w piosence Mary J. Blige

Udostępnij! Tweetnij!

Tuż po tym, jak Mary J. Bligeujawniła szczegóły nadchodzącej płyty "Strength of a Woman", podzieliła się z fanami kolejną piosenką z krążka.

Mary J. Blige "Strength of a Woman" fot. Universal Music Polska

Do sieci trafił kawałek zatytułowany "Love Yourself". W utworze udziela się Kanye West. Ozdobionego dęciakami, pełnego dramaturgii utworu z rapowanymi wersami można posłuchać na Spotifyu.

"Love Yourself", podobnie jak wcześniej opublikowane numery "U + Me (Love Lesson)" i "Thick Of It", promują album "Strength of a Woman", który ukaże się 28 kwietnia nakładem wytwórni Capitol. Na krążku pojawią się także Kaytranada, Missy Elliott, Quavo z tria Migos, DJ Khaled czy Prince Charlez. - To jeden z moich najmocniejszych albumów - zapewnia artystka.

Oto tracklista "Strength of a Woman":
1. Love Yourself (ft. Kanye West)
2. Thick of It
3. Set Me Free
4. It's Me
5. Glow Up (ft. Quavo, DJ Khaled, & Missy Elliott)
6. U + Me (Lesson Learned)
7. Indestructible
8. Thank Your
9. Survivor
10. Find the Love
11. Smile (ft. Prince Charlez)
12. Telling the Truth (ft. Kaytranada)
13. Strength of a Woman
14. Hello Father

Amerykanka obecna na scenie od lat 90. jest gwiazdą R&B i soulu. Na całym świecie sprzedała ponad 50 milionów płyt i 25 milionów singli.

Ostatni album w dyskografii Mary J. Blige to "The London Sessions" z 2014 roku. Niedawno nagrała piosenkę "Mirage" na soundtrack do filmu "Ukryte działania" ("Hidden Figures").Udostępnij! Tweetnij!