Aktualności

14-04-2017-09:13:49

Raperzy w nowej piosence Linkin Park

Udostępnij! Tweetnij!

Nie tylko brytyjski gwiazdor współczesnego hip-hopu Stormzy, ale także amerykański raper Pusha T udzielają się w nowym utworze niegdyś numetalowego Linkin Park. Nagranie właśnie trafiło do sieci.

Linkin Park fot. Warner Music Poland

Piosenka nosi tytuł "Good Goodbye" i jest następcą singla "Heavy", w którym zaśpiewała electropopowa wokalistka Kiiara. Kawałka z raperami można posłuchać tutaj.

- Lubimy Stormzy'ego i uważamy, że jest świetny - komentował niedawno wokalista, Chester Bennington.

Praca z hiphopowymi artystami nie jest dla Linkin Park niczym nowym. W 2004 roku wydali krążek "Collision Course" zrealizowany z Jayem Z.

"Good Goodbye" promuje album "One More Light", który ukaże się 19 maja 2017 roku. Longplay będzie następcą "The Hunting Party" z 2014 roku, który sprzedał się w ponad 2 mln egzemplarzy na świecie. W Polsce krążek uzyskał złoty status.

Linkin Park to nagrodzony Grammy zespół, który tworzą: wokalista Chester Bennington, perkusista Rob Bourdon, gitarzysta Brad Delson, basista Dave "Phoenix" Farrell, DJ Joe Hahn i Mike Shinoda - wokal , klawisze, gitara. Na koncie mają 50 milionów sprzedanych albumów na świecie, platynę w 34 krajach na 5 kontynentach, 62 milionów fanów na Facebooku i ponad 6,7 miliona subskrybentów na YouTube z 5 miliardami odtworzeń.

Udostępnij! Tweetnij!