Aktualności

05-05-2017-01:59:16

Halestorm inspiruje kobiety

Udostępnij! Tweetnij!

Lzzy Hale z Halestorm wie, że dzięki talentowi, determinacji i uporowi osiągnęła wiele. Wokalistka chce zainspirować kobiety, aby szły jej śladem. Robi to przez piosenkę.

Halestorm fot. Warner Music Poland

W internecie właśnie pojawiło się wideo do piosenki "Dear Daughter", pochodzącej z albumu "Into The Wild Life". Tekst ballady napisany jest formie rad dawanych córce przez matkę. Klip do kawałka można zobaczyć tutaj.

- Mam nadzieję, że przez tę piosenkę mogę zainspirować i dodawać siłę, którą kiedyś dodawano mnie – mówiła Lzzy Hale. - Wytyczajcie własną drogę, panie, ale również panowie. Jestem żywym dowodem na to, że to się opłaca.

Lzzy Hale może pochwalić się nagrodą Grammy oraz milionami sprzedanych płyt z Halestorm. Filmik do utworu "Dear Daughter" pojawił się w związku z Dniem Matki, który w Ameryce w 2017 roku obchodzony będzie 14 maja.

W styczniu 2017 roku amerykańska formacja wydała trzecią z serii EP-kę z coverami, "Reanimate 3.0: The Covers EP". Album "Into The Wild Life" z 2015 roku jest ostatnią dużą płytą w dyskografii Halestorm.


Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Lzzy Hale