Aktualności

23-05-2017-09:41:45

Kolejny film Rihanny

Udostępnij! Tweetnij!

Rihanna i Lupita Nyong'o wystąpią razem w filmie zainspirowanym zdjęciem na Twitterze. Za kamerą staje Ava DuVernay ("Selma").

Rihanna fot. UIP

Zdjęcie gwiazd na Tygodniu Mody w Paryżu w 2014 roku zrobiło furorę w sieci. Uznano, że wyglądają jak koleżanki-oszustki zarabiające na pokazach mody i że to dobry pomysł na film. Teraz Netflix nabył prawa do realizacji produkcji. Rihanna ma zagrać kobietę kantującą mężczyzn, a Lupita Nyong'o jej genialną pomocniczkę-informatyczkę.

Ava DuVernay będzie reżyserować na podstawie scenariusza Issy Rae.

Fotkę, od której wszystko się zaczęło można obejrzeć tutaj.

Rihanna ostatnio wystąpiła w serialu "Bates Motel", a także czekającym na premierę (21 lipca 2017) obrazie science fiction Luca Bessona, "Valerian i miasto tysiąca planet" oraz "Ocean's Eight", kobiecej wersji "Ocean's Eleven".

Najnowsza płyta Rihanny, "Anti", miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka w 2016 roku opublikowała singel "Sledgehammer", który przygotowała do filmu "Star Trek: W nieznane". Nagrała też przebój "This Is What You Came For" z Calvinem Harrisem.

Lupita Nyong'o urodziła się w Meksyku, a wychowała w Kenii. Później uczęszczała do college'u w USA. Rozgłos przyniósł jej dramat "Zniewolony. 12 Years a Slave", za który zdobyła Oscara. Ostatnio zajęta była na planie "Star Wars: The Last Jedi". Niedawno zagrała też w obrazie "Queen of Katwe" z jej udziałem.Udostępnij! Tweetnij!