Aktualności

25-05-2017-16:27:30

Koniec "The Get Down"

Udostępnij! Tweetnij!

Netflix nie przedstawi już dalszych losów bohaterów muzycznego serialu "The Get Down". Cykl Baza Luhrmanna zniknie po jednym, dwuczęściowym sezonie.

Shameik Moore i Mamoudou Athie fot. Netflix

Serial opisuje historię transformacji Nowego Jorku w latach 70. - od muzyki disco po hip-hop - pokazując relacje, wzloty, upadki i twórczość dzieciaków z Południowego Bronksu. Fani w kwietniu otrzymali drugą cześć pierwszej odsłony produkcji i, jak się okazuje, na tym koniec.

Informację o zakończeniu cyklu przekazał sam Luhrmann. Powodem są filmowe zobowiązania reżysera. - Dobija mnie, że nie mogę się sklonować i zająć się dwiema produkcjami na raz - napisał na Facebooku twórca. - Prawda jest taka, że jestem reżyserem filmowym, kręcę filmy. Odkąd zakończyły się prace nad "The Get Down", jestem zajęty przygotowywaniem mojego kolejnego kinowego dzieła.

Całą wiadomość artysty można znaleźć pod tym adresem.

W obsadzie cyklu "The Get Down" znaleźli się Shameik Moore (jako Shaolin Fantastic), Justice Smith (Ezekiel "Books" Figuero), Herizen Guardiola (Mylene Cruz), Yahya Abdul-Mateen II (Cadillac), Jaden Smith (Dizzee Kipling), Skylan Brooks (Ra-Ra Kipling), Tremaine Brown Jr. (Boo Boo Kiping), Mamoudou Athie (Grandmaster Flash), Jimmy Smits (Francisco "Papa Fuerte" Cruz) oraz Giancarlo Esposito (Ramon Cruz).

Dużym uznaniem cieszył się soundtrack do produkcji, na którym znalazły się utwory takich wykonawców jak Nas, Jaden Smith, Zayn Malik, Miguel, Michael Kiwanuka, Leon Bridges czy Raury.


Udostępnij! Tweetnij!