Aktualności

30-05-2017-19:59:44

The Drums prezentują "Head of the Horse"

Udostępnij! Tweetnij!

Indiepopowa grupa The Drums ujawniła nową piosenkę z nadchodzącej płyty "Abysmal Thoughts".

The Drums fot. Universal Music Polska

Premierę krążka wyznaczono na 16 czerwca, a wydawcą będzie Anti-. Materiał powstawał w chacie lidera Jonny'ego Pierce'a pod Nowym Jorkiem oraz w Los Angeles, dokąd przeprowadził się po bolesnym rozstaniu.

Po utworach "Blood Under My Belt" i "Heart Basel", muzycy opublikowali kawałek "Head of the Horse". - Zrozumiałem niedawno, że bycie dorosłym niewiele znaczy - opowiada o piosence Jonny Pierce. - Wciąż jesteśmy dzieciakami, z tym, że w większych, starszych ciałach. Niewiele wiemy o świecie, a jeszcze mniej o sobie. Uważam, że przeszłość nadal determinuje większość moich codziennych doświadczeń, czasem mnie paraliżując. Trzeba leczyć rany. Wydaję mi się, że właśnie to robię, choć w wolnym, odpowiednim dla mnie tempie.

Z kawałkiem można się zapoznać na Spotifyu.

Oto tracklista:
1. Mirror
2. I'll Fight for Your Life
3. Blood Under My Belt
4. Heart Basel
5. Shoot the Sun Down
6. Head of the Horse
7. Under the Ice
8. Are U Fucked
9. Your Tenderness
10. Rich Kids
11. If All We Share (Means Nothing)
12. Abysmal Thoughts

Nowojorska formacja The Drums, odpowiedzialna jest za jeden z najbardziej zaraźliwych przebojów ostatnich lat - czyli "Let's Go Surfing!". Za sprawą debiutanckiego singla The Drums zostali okrzyknięci największą nadzieją muzyki niezależnej przez redakcje BBC, "New Musical Express" i czytelników serwisu Pitchfork. Od tamtej pory The Drums wydali trzy albumy - "The Drums" (2010), "Portamento" (2011) i "Encyclopedia" (2014).


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: the drums