Aktualności

11-06-2017-17:04:17

Minionki w zabawnym klipie Pharrella

Udostępnij! Tweetnij!

Pharrell Williams zaprezentował wesołe wideo do singla "Yellow Light", który nagrał do animacji "Gru, Dru i Minionki" ("Despicable Me 3").

Pharrell fot. Sony Music

W klipie razem z ubranym w żółtą bluzę muzykiem pojawiają się zabawne Minionki. Filmik częściowo stylizowany jest na pikselową grę komputerową z taneczną bitwą w finale, a można go obejrzeć tutaj.

Przygoda producenta i wokalisty z Minionkami nie jest czymś nowym. To właśnie do filmu "Minionki rozrabiają" ("Despicable Me 2") nagrał swój nominowany do Oscara megaprzebój "Happy".

Obraz "Gru, Dru i Minionki" przybliża dalsze przygody Gru (Steve Carell), Lucy (Kristen Wiig), Margo (Miranda Cosgrove), Edith (Dana Gaier), Agnes (Nev Scharrel) oraz oczywiście Minionków. Tym razem muszą zmierzyć się z superzłoczyńcą, Balthazarem Brattem (Trey Parker). Ponadto na horyzoncie niespodziewanie pojawia się bliźniak Gru - bogaty Dru (Steve Carell), który próbuje przeciągnąć Gru na ciemną stronę mocy.

Za kamerą stanęli Pierre Coffin i Kyle Balda. Scenariusz napisali Cinco Paul i Ken Daurio. Premiera została wyznaczona na 30 czerwca 2017 roku.

Dyskografię Pharrella Williamsa wokalisty i producenta zamyka longplay "Girl" z marca 2014 roku. Ostatnio pracował przy soundtracku do filmu "Ukryta działania" ("Hidden Figures") z Janelle Monáe, Tarają P. Henson i Octavią Spencer w rolach głównych.Udostępnij! Tweetnij!