Aktualności

14-06-2017-06:48:15

Pharrell ma coś wyjątkowego dla Minionków

Udostępnij! Tweetnij!

Pharrell Williams zaprezentował kolejną piosenkę z soundtracku do filmu "Gru, Dru i Minionki" ("Despicable Me 3").

Pharrell fot. Archiwum Artysty

Po "Yellow Light", muzyk podzielił się utworem "There's Something Special". Walczykowy kawałek z pozytywnym przesłaniem można znaleźć tutaj.

Na soundtracku ma łącznie znaleźć się 8 utworów Pharrella, jak również "Bad" Michaela Jacksona, "Take On Me" a-ha czy "Into the Groove" Madonny. Premierę płyty wyznaczono na 23 czerwca.

Przygoda producenta i wokalisty z Minionkami nie jest czymś nowym. To właśnie do filmu "Minionki rozrabiają" ("Despicable Me 2") nagrał swój nominowany do Oscara megaprzebój "Happy".

Obraz "Gru, Dru i Minionki" przybliża dalsze przygody Gru (Steve Carell), Lucy (Kristen Wiig), Margo (Miranda Cosgrove), Edith (Dana Gaier), Agnes (Nev Scharrel) oraz oczywiście Minionków. Tym razem muszą zmierzyć się z superzłoczyńcą, Balthazarem Brattem (Trey Parker). Ponadto na horyzoncie niespodziewanie pojawia się bliźniak Gru - bogaty Dru (Steve Carell), który próbuje przeciągnąć Gru na ciemną stronę mocy.

Za kamerą stanęli Pierre Coffin i Kyle Balda. Scenariusz napisali Cinco Paul i Ken Daurio. Premiera została wyznaczona na 30 czerwca 2017 roku.

Dyskografię Pharrella Williamsa wokalisty i producenta zamyka longplay "Girl" z marca 2014 roku. Ostatnio pracował przy soundtracku do filmu "Ukryte działania" ("Hidden Figures") z Janelle Monáe, Tarają P. Henson i Octavią Spencer w rolach głównych.Udostępnij! Tweetnij!