Prywatna klinika - spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie! - Dąbrowa Górnicza

Bilety na spektakl Prywatna klinika - spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie! - Dąbrowa Górnicza - 06-10-2019

Prywatna klinika - spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie! - Dąbrowa Górnicza

Spektakl Prywatna Klinika

06.10.2019 19:00

Dąbrowa Górnicza (Śląskie) - Pałac Kultury Zagłębia, Plac Wolności 1

67

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

6.10.2019 - Prywatna Klinika - Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie.II spektakl godz. 19:00
Prywatna Klinika to inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę. Lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie.
Historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.
Sztuka napisana w 1983 r. przez mistrzów gatunku - Johna Chapman i Dave'a Freeman - nie traci na aktualności, a farsa na związki damsko-męskie bawi kolejne pokolenia widzów.
HARRIET - Monika Fronczek / Kasia KołeczekANNA - Klaudia HalejcioMILDRED - Katarzyna Bujakiewicz / Katarzyna AnzorgeGORDON - Rafał Cieszyński ALEK - Tomasz OświecińskiMAGDA - Alżbeta LenskaRYSZARD - Paweł Koślik / Wojciech Solarz
REŻYSER - Grzegorz ReszkaSCENARIUSZ - John Chapman & Dave FreemanTŁUMACZ - Elżbieta WoźniakSCENOGRAFIA i KOSTIUMY - Agnieszka SasimZDJĘCIA - Szymon Szczęśniak
Spektakl dla widzów od 18 roku życia.Czas trwania spektaklu 120 minut Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Sprawdź bilety