Narodowa Perła Gruzji - Dąbrowa Górnicza

Bilety na spektakl Narodowa Perła Gruzji - Dąbrowa Górnicza - 29-09-2019

Spektakl Narodowa Perła Gruzji - Dąbrowa Górnicza

Narodowa Perła Gruzji

29.09.2019 18:00

Dąbrowa Górnicza (Śląskie) - Pałac Kultury Zagłębia, Plac Wolności 1

140

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

Ośnieżone wierzchołki gór, w dolinach piękne dziewczyny i dzielni młodzieńcy, a do tego wino, taniec i śpiew - czyli, po prostu, GRUZJA. To kraj o wspaniałej, bogatej kulturze, muzyce zapierającej dech w piersiach i żywiołowych tańcach. W takim kraju każdy rodzi się artystą - artystą życia, bo śpiew i taniec są właśnie sensem życia.
I oto przed Państwem NARODOWA PERŁA GRUZJI, zespół "Nartebi", którym kieruje wybitny choreograf Gogita Tatulaszwili. Ponad 50-osobowy zespół artystów w niezwykłym widowisku zaprezentuje bogactwo folkloru gruzińskiego oraz innych narodów kaukaskich. Po występach w wielu krajach na całym świecie po raz pierwszy w ich kilkunastoletniej historii najwyższy kunszt roztańczonych Gruzinów będzie mogła podziwiać również polska publiczność.
Zapraszamy na spotkanie z tancerzami przybywającymi ze szczytów Kaukazu niczym orły i pragnącymi z gracją innego królewskiego ptaka - łabędzia - przekazać Państwu dawkę wrażeń mocnych jak gruzińskie wino i oszałamiających jak tamtejsze powietrze... Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Sprawdź bilety