Vito i Bella Show - Warszawa

Bilety na spektakl Vito i Bella Show - Warszawa - 02-06-2019

Spektakl Vito i Bella Show - Warszawa

VITO i Bella Show

02.06.2019 12:00

Warszawa (Mazowieckie) - Torwar, ul. Łazienkowska 6A

5431

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Kup bilety

Biletyna Kup bilet

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 10 dni


WAŻNE: Nieletni goście mogą wejść na nasze wydarzenie jedynie z pełnoletnimi opiekunami. Prosimy, aby zakupu biletów dla opiekuna oraz dziecka, dokonywały osoby pełnoletnie. Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy dostępnym na stronie www.vitoibella.show.

Vito i Bella to najpopularniejsza para youtuberów w Polsce i prawdziwi idole najmłodszej widowni serwisu YouTube. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie z ich udziałem. Odbędzie się ono już 2 czerwca na warszawskim Torwarze. Ten tak bliski Dniowi Dziecka termin będzie doskonałą okazją na pierwszy tego typu event w Polsce, łączący w widowiskowy sposób świat wirtualny z rzeczywistym! Tysiące najmłodszych fanów Vito i Belli będą miały okazję zobaczyć „na żywo” konfrontację swoich ulubionych bohaterów z ich komputerowymi odpowiednikami. Impreza nie będzie jedynie spotkaniem z fanami, a niesamowitym show i spektaklem z bajkową fabułą, efektami wizualnymi i dźwiękowymi, a także atrakcji, które umilą tysiącom obecnych czas pomiędzy głównymi częściami wydarzenia. Podczas eventu do zdobycia będą również nagrody!

Kup bilety

Biletyna Kup bilet

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Do wydarzenia 10 dni

Zapraszamy na spektakl VITO i Bella Show w Warszawie
Koncert odbędzie się w/na Torwar przy ul. Łazienkowska 6A.
Bilety na spektakl VITO i Bella Show dostępne są pod linkami powyżej.