World Circus Festival - Gliwice

Bilety na spektakl World Circus Festival - Gliwice - 04-03-2023

Spektakl World Circus Festival - Gliwice

World Circus Festival

04.03.2023 17:00

Gliwice(Śląskie) - Arena Gliwice


Kup bilet Eventim 17:00 - World Circus Festival

Kup bilet Eventim 17:00 - Parking: World Circus Festival

Kup bilet Eventim 17:01 - World Circus Festival

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 21 miesięcy
Do wydarzenia 33 dni
Zachwycające i zapierające dech w piersiach akrobacje, widowiskowe pokazy wirowania w powietrzu czy ewolucji motocyklowych. A to wszystko w wykonaniu światowej klasy mistrzów w niesamowitej, multimedialnej oprawie. Taki będzie World Circus Festival – widowisko, które zagości w marcu w Arenie Gliwice.

World Circus Festival to festiwal sztuki cyrkowej, w nowym, współczesnym ujęciu tej sztuki, oparty wyłącznie na umiejętnościach ludzkiego ciała. Publiczność czekają wyjątkowe doznania artystyczne i sztuka na najwyższym poziomie.

Podczas wydarzenia wystąpią gwiazdy najsłynniejszych cyrków świata, m.in. Flic Flac czy Wielkiego Cyrku Moskiewskiego. Towarzyszyć im będzie grupa osiemdziesięciu tancerzy, akrobatów i łyżwiarzy, a oprawą będzie niesamowita choreografia, prezentowana w ponad dwustu kostiumach, specjalnie stworzonych w tym celu.

Program wydarzenia opiera się na zachwycających występach, pełnych piękna, budzących zdziwienie, a czasem nawet lekką obawę! Obok tajemniczo brzmiącego Water Bowl Act & Aerial Net Act (tańca w kielichu), czy popisu Roller Skating Act (pary rolkarzy wirujących na platformie), pojawi się Globe of Death, pokaz jazdy synchronicznej kilku motocykli w metalowej kuli – niezwykłe show, które wydaje się przeczyć prawom grawitacji. To po prostu trzeba zobaczyć!

Formuła przedstawienia inspirowana jest Międzynarodowym Festiwalem Cyrkowym w Monte Carlo – artyści rywalizować będą o nagrodę główną festiwalu. Podczas wielkiego finału zarówno jury, jak i publiczność nagrodzi najlepszy występ tego wieczoru statuetką Kryształowego Księżyca.

Odkryj cyrk na nowo!